جدیرترین اخبار :
  • چابهار می‌تواند گلوگاه تنفسی اقتصاد جهان باشد
  • احداث نخستین خانه فرهنگ در منطقه آزاد چابهار
  • چابهار؛ قطب سرمایه گذاری شیلات، نفت و صنایع تبدیلی
  • وزیر راه: خط ارتباطی چابهار به زاهدان و زاهدان به بیرجند از طریق راه‌آهن برقرار می‌شود‌
  • چابهار مستعد پرورش شتر مرغ

دعوت به طراحی و ایده پردازی برای زیباسازی منطقه آزاد چابهار با محوریت نوروز 98

اقتصادی | تاریخ خبر : 97/09/06 | تعداد بازید :375
سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای ارج نهادن و مشارکت نیروهای خلاق و خوش‌ذوق به‌منظور ساماندهی بصری و ارتقای کیفی نما و منظر شهری طی فراخوانی از تمامی هنرمندان و علاقه‌مندان در زمینه‌های مختلف زیباسازی شهری شامل طراحی و ساخت المان‌های شهری موقت و آثار حجمی، آذین‌بندی مناسبتی (دهه فجر) خصوصاً طرح استقبال از بهار 98 و... دعوت به همکاری کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار رویکردها این فراخوان شامل: ارتقا و گسترش فضای پویا و پرنشاط بین اقشار مختلف، ارتقای فضای شهری با استفاده از نمادهای نوروزی و از طریق آفرینش هنری، معرفی و بیان فرهنگ بومی شهر چابهار با فضاسازی شهری جهت تأثیرگذاری مطلوب بر مخاطبان، در نظر داشتن توجیه اقتصادی و قابلیت اجرای طرح، رعایت معیارهای هنری و انتقال مفهوم نوروز باستانی - آیین و رسومات بومی می‌باشند.

بر پایه همین گزارش شرایط و نحوهٔ ارسال آثار شامل: ارائه شیت تمام دتایل ها، مصالح و برآورد هزینه و اجرای اثر، ارائه یک شیت از شرح ایده و هدف، انتخاب متریال آثار به نحوهٔ باشد که دوام و ماندگاری آثار در طولانی‌مدت و با شرایط جوی موجود در شهر چابهار تضمین گردد، آثار به‌صورت 2 پرینت A3 که به‌صورت افقی با کیفیت 300DPI، ترجیحاً همراه با ماکت اثر هستند.

شرکت برای کلیه علاقه‌مندان آزاد می‌باشد و محدودیتی در تعداد آثار ارائه‌شده از سوی هر هنرمند وجود ندارد، به آثاری که پس از مهلت مقرر به دبیرخانه ارسال شود ترتیب اثری داده نخواهد شد و مهلت ارسال آثار: تا 22 آذرماه 97 می‌باشد.

شایان‌ذکر است علاقه‌مندان برای اطلاع بیشتر به‌صورت حضوری به آدرس سازمان منطقه آزاد چابهار - بلوار دانشگاه - ساختمان احراز قدیم - دفتر مدیریت امور شهری و روستایی و یا سایت www.cfzo.ir مراجعه نمایند، شماره تلفن ۰۵۴۳۵۳۱۲۴۶۸ و همراه ۰۹۱۵۱۹۵۳۵۵۱ آماده پاسخگویی می‌باشند.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://cfzo.ir/notification/8

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل