جدیرترین اخبار :
  • بازگشت اقتدار به مناطق آزاد با دستور ریاست محترم جمهور
  • جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی از اهداف ما است
  • عضو جدید هیات‌مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار منصوب شد
  • قانون مالیات بر ارزش افزوده برای مناطق آزاد اصلاح شود
  • پیشنهاد ایران برای استقرار دفتر تجاری بخش خصوصی هند در چابهار

4 طرح اشتغالزایی در منطقه آزاد چابهار کلنگ زنی و افتتاح شد

اقتصادی | تاریخ خبر : 97/06/06 | تعداد بازید :2311
طرح تولیدی و اشتغالزایی در سطح منطقه آزاد چابهار امروز/سه شنبه/ به مناسبت پنجمین روز از هفته دولت با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد، فرماندار و شماری از فعالان اقتصادی کلنگ زنی و افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار معاون اقتصادی و سرمایه‌ گذاری منطقه آزاد چابهار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: 2 طرح تولیدی شامل تولید قیر و ایزوگام با 12 نفر اشتغالزایی و سرمایه گذاری 21 میلیارد ریال و ساخت واحد تولید لباس های محلی با 21 نفر اشتغالزایی و سرمایه گذاری 18 میلیارد و 50 میلیون ریال افتتاح شد.
غلامرضا پناه همچنین طرح های کلنگ زنی شده را شامل ساخت واحد فرآوری و بسته بندی مواد غذایی(برنج، چای، حبوبات، شکر و خشکبار) با 13 نفر اشتغالزایی و سرمایه گذاری 43 میلیارد و 284 میلیون ریال و بسته بندی موادغذایی(حبوبات و خشکبار) با 14 نفر اشتغالزایی و سرمایه گذاری 26 میلیارد و 920 میلیون ریال عنوان کرد.
وی گفت: همچنین در راستای مسئولیت اجتماعی یک کانکس سیار دندانپزشکی از سوی منطقه آزاد به مردم چابهار اهدا شد.
به گزارش ایرنا شهرستان چابهار از توابع استان سیستان و بلوچستان با 260 هزار نفر جمعیت از شمال به شهرستانهای نیکشهر، قصرقند و سرباز، از شرق به کشور پاکستان، از جنوب به دریای عمان(مکران) و از غرب به بندر کنارک متصل است.
بندر زیبای چابهار به عنون تنها بندر اقیانوسی ایران، واقع در قلب مَکُّرانِ بلوچستان و در فاصله 645 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان از 2 شهر به نام های چابهار و نگور، سه بخش مرکزی، دشتیاری و پلان، 6 دهستان و 438 روستا تشکیل شده است.

 

گزارش تصویری

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل