جدیرترین اخبار :
  • آزمون جامع دوره‌های گردشگری جمعه در چابهار برگزار می‌شود
  • دبیرستان دانا و توانا حائز سه رتبه برتر کنکور ۱۴۰۰ در چابهار شد
  • میراث منطقه آزاد چابهار برای ورزشکاران
  • آزمون نظام مهندسی در دانشگاه بین‌المللی چابهار برگزار می‌شود
  • فعالیت آموزشی دبیرستان دانا و توانای چابهار آغاز شد

خبرنگاران نقش بسزایی در توسعه چابهار دارند

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 97/05/19 | تعداد بازید :1563
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: خبرنگاران به عنوان همکار و همگام با مسئولان در توسعه و آبادانی چابهار نقش بسزایی دارند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار به نقل از ایرنا عبدالرحیم کردی روز پنجشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران اظهار داشت: اصحاب رسانه به عنوان رکن چهارم دموکراسی نقش تاثیر گذاری در پیگیری مشکلات مردم، توسعه و آبادانی منطقه دارند.
وی بیان کرد: مدیران منطقه آزاد چابهار همیشه پاسخگوی خبرنگاران برای انعکاس فعالیت ها و مشکلات این منطقه هستند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: برای تعامل بهتر با خبرنگاران شورای اطلاع رسانی در این منطقه راه اندازی خواهد شد. 
وی بیان کرد: انعکاس توانمندی های هر منطقه بویژه نقاط گردشگری شهرستان چابهار می تواند در جذب گردشگر نقش بسزایی داشته باشد.
کردی افزود: چابهار به عنوان یک ظرفیت ملی در عرصه بین المللی مطرح است که باید خبرنگاران جایگاه آن را با اخبار مثبت و انعکاس ظرفیت ها ارتقا دهند.
وی نقش خبرنگاران را در توسعه سواحل مکران و پیگیری طرح های نیمه تمام و انعکاس دستاوردهای دولت موثر عنوان کرد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار بر آموزش خبرنگاران و برگزاری دوره های آموزشی برای افزایش توان و تاثیرگذاری آنان تاکید کرد و افزود: در سال گذشته چهار دوره برای حوزه آموزش خبرنویسی، عکس و فیلم برگزار شده است.
محمدامین محمدی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی چابهار نیز اظهار داشت: مطالبه گری خبرنگاران می تواند هر جامعه ای را به رشد برساند.
عبدالوهاب ایران نژاد رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی کنارک گفت: بیمه خبرنگاران، حمایت مادی و معنوی و تعامل با این قشر از سوی مسئولان ضروری است تا سواحل مکران به توسعه و آبادانی برسد.
به گزارش ایرنا شورای فرهنگ عمومی کشور در سال 78 روز 17 مرداد سالروز شهادت شهید «محمود صارمی» مسئول دفتر خبرگزاری ایرنا در مزارشریف افغانستان را که در سال 1377 به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران به دست گروهی متحجر به شهادت رسید، به عنوان روز خبرنگار نامگذاری کرده است.

 

گزارش تصویری

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل