جدیرترین اخبار :
  • ۳۰۰۰ ملاقات در اکسپو ۲۰۲۴
  • یک منطقه آزاد برای بازرگانان افغان در چابهار اختصاص یافت
  • ایران میزبان وزرای اقتصادی قاره آفریقا خواهد شد
  • بازدید بیش از ۲ هزار تاجر خارجی از نمایشگاه اکسپوی ایران
  • خرد جمعی در منطقه آزاد چابهار، بحران سیل را به تجربه ماندگار تبدیل کرد

دفتر حمایت و خدمات سرمایه‌گذاری و اورژانس کسب‌ و کار در منطقه آزاد چابهار راه‌اندازی شد

اقتصادی | تاریخ خبر : 2/10/09 | تعداد بازید :699
مشاور و مدیرکل حوزه مدیرعامل منطقه آزادچابهار گفت: دفتر حمایت و خدمات سرمایه‌گذاری و اورژانس کسب و کار با هدف تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به سرمایه‌گذاران و کارآفرینان در منطقه آزاد چابهار آغاز بکار کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار سعید رحمانی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: در راستای سیاست‌های حمایتی دولت مردمی و دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در جهت تسهیل و ارائه خدمات به سرمایه‌گذاران و کارآفرینان و کاهش فرآیندها و بروکراسی‌ها اورژانس کسب و کار منطقه راه‌اندازی شد.

وی افزود: راهنمایی، مشاوره، هماهنگی و پیگیری مستمر امور اجرایی سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، تهیه و ارائه اطلاعات لازم، تسهیل و تسریع در امور مربوط سرمایه‌گذاران و کاهش بروکراسی اداری از اهداف اصلی ایجاد این دفتر و اورژانس است.

مشاور و مدیرکل حوزه مدیرعامل منطقه آزادچابهار با اشاره به نقش آفرینی منطقه استراتژیک چابهار در اقتصاد منطقه و استقبال گسترده سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی جهت سرمایه‌گذاری در این منطقه در ۹ ماهه سالجاری، گفت: سیاست و برنامه سازمان ارائه خدمات مناسب به متقاضیان است که در این راستا و برای تسهیل و توسعه سرمایه‌گذاری‌ها در منطقه دفتر حمایت و خدمات سرمایه‌گذاری و اورژانس کسب و کار شروع به کار کرد.

وی بیان کرد: به همین منظور مراسمی با حضور معاونان اقتصادی و عمرانی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری، توسعه تجارت و صید صنعتی و مدیران سازمان برگزار شد و مجتبی اسدی از مدیران با سابقه سازمان به عنوان مسوول راهبری دفتر حمایت و خدمات سرمایه‌گذاری و اورژانس کسب و کار تعیین و معارفه شد.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل