جدیرترین اخبار :
  • آزمون جامع دوره‌های گردشگری جمعه در چابهار برگزار می‌شود
  • دبیرستان دانا و توانا حائز سه رتبه برتر کنکور ۱۴۰۰ در چابهار شد
  • میراث منطقه آزاد چابهار برای ورزشکاران
  • آزمون نظام مهندسی در دانشگاه بین‌المللی چابهار برگزار می‌شود
  • فعالیت آموزشی دبیرستان دانا و توانای چابهار آغاز شد

بازسازی و زیباسازی 23 هزار متر از خیابان‌ها و میدان‌های منطقه آزاد چابهار در ایام نوروز

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 97/01/08 | تعداد بازید :1624
معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: 23 هزار متر از خیابان‌ها و میدان‌های منطقه آزاد چابهار در ایام نوروز بازسازی، رنگ‌آمیزی و زیباسازی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار حمید الله بلیده‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به اقدامات نوروزی معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار اظهار داشت: بازسازی و رنگ‌آمیزی 2400 متر پل‌عابر پیاده، رنگ‌آمیزی و زیباسازی 17 هزار متر از جداول منطقه و هم‌چنین بازسازی و زیباسازی کل دروازه اقیانوس به‌عنوان یکی از مهم‌ترین نمادهای منطقه آزاد به طول 3500 متر از مهم‌ترین اقدامات معاونت فنی و زیربنایی است.

وی افزود: هم‌چنین در راستای زیباسازی 7 سفره هفت‌سین، 425 پرچم رنگی و تبریک‌سال نو، 7 بیلبورد بزرگ و از همه مهم‌تر طراحی و بازسازی 10 المان منطقه شامل طراحی المان ماهی در پارک بهار و نصب 200 المان پرنده‌های نوری بر روی چراغ‌ها در نقاط مختلف منطقه نصب‌شده است.

به گفته رئیس کمیته فنی و زیربنایی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی منطقه آزاد چابهار، ساخت و نصب 51 کباب‌پز بتی و بازسازی و زیباسازی 250 عدد انواع نیمکت شهری در نقاط مختلف پارک‌ها و خیابان‌ها و هم‌چنین احداث 137 چشمه سرویس بهداشتی در منطقه و جاذبه‌های خارج‌از منطقه برای رفاه حال مسافران و گردشگران نوروزی در دستور کار قرارگرفته است.

بلیده‌ای خاطرنشان کرد: 27 پارکینگ به ظرفیت 3 هزار خودرو و 3 کمپ‌چادری به ظرفیت هزار چادر چهار نفره در نقاط مختلف منطقه ساماندهی و دایر شده است.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل