جدیرترین اخبار :
  • برگزاری دوره‌های موج‌سواری در چابهار
  • وزیر ورزش و جوانان: نقش مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در اقتصاد ایران برکسی پوشیده نیست
  • فعالان حوزه گردشگری چابهار تقدیر شدند
  • ديدار عبدالملكي با استاندار لیپتسک روسيه
  • دیدار دوجانبه عبدالملکی و معاون وزیر توسعه اقتصادی فدراسیون روسیه
مطالبه‌ای که محقق شد؛ تامین روشنایی کمربندی شهید کلانتری

خواست شهروندان چابهار، پاسخ روشن سازمان، تامین بودجه و اجرای 100 درصدی

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 2/03/06 | تعداد بازید :441
پروژه تامین روشنایی باند شمالی کمربندی شهید کلانتری با اینکه در زمره برنامه‌های عمرانی سازمان منطقه آزاد چابهار در سال 1402 قرار نداشت، به دنبال خواست عمومی شهروندان چابهار، در اولویت اجرا قرار گرفت و تنها با تاخیری 10 روزه از زمان‌بندی اولیه به بهره‌برداری می‌رسد؛ تاخیری که تنها به دلیل عدم تامین به موقع برخی تجهیزات ایجاد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار، تامین روشنایی باند شمالی کمربندی شهید کلانتری در راستای ساماندهی سیمای شهری، بهبوددهی وضعیت ترافیکی و تامین رفاه شهروندان، از ابتدای سال جاری در فاز اجرا قرار گرفت و در دهه نخست خرداد به بهره‌برداری می‌رسد. 

بخش تامین روشنایی باند شمالی کمربندی شهید کلانتری، بنا به تصویب هیات مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار به‌ منظور رفع نیاز شهروندان و ارتقا امنیت جاده‌ای، با بیش از ۲۳۰ میلیارد ریال اعتبار از ابتدای فرودین ماه 1401 در دستور کار معاونت عمرانی و زیربنایی این سازمان قرار گرفت. تمامی تجهیزات لازم از کابل، پی‌ها، پایه‌ها و چراغ‌ برای تامین روشنایی این بلوار تامین و تا 4 کیلومتر نصب شده است. 

پروژه نصب و تامین روشنایی این مسیر که قرار بود تا پایان اردیبهشت‌ماه 1402 به بهره برداری برسد، به دلیل تأخیر در رسیدن برخی تجهیزات تا دهه نخست خردادماه به طول انجامیده و به‌زودی روشنایی کامل و ۱۰۰ درصدی این کمربندی اجرایی می‌شود. ازآنجاکه کمربندی شهید کلانتری، در طرح جامع جدید بخشی از بدنه شهری و جزو یکی از بلوارهای اصلی شهر محسوب می‌شود، سازمان منطقه آزاد چابهار وظیفه خود می‌داند تا با کمک به تسریع روند پیشرفت این پروژه، امنیت جانی و مالی شهروندان را تامین نماید.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل