جدیرترین اخبار :
  • برپایی آموزش های اشتغال محور در ندامتگاه چابهار
  • شماره پانزدهم هفته نامه چابهار تایمز
  • دستورات ویژه رئیس جمهور برای ساماندهی حاشیه نشینی چابهار
  • فصل‌الخطاب مناطق آزاد، قانون است
  • مناطق آزاد موتور محرکه اقتصادی کشور هستند

حضور مرکز علمی- کاربردی منطقه آزاد چابهار در نخستین نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه‌های کشور

گردشگری | تاریخ خبر : 96/05/14 | تعداد بازید :3854
رئیس مرکز علمی- کاربردی منطقه آزاد چابهار گفت: این مرکز در نخستین "نمایشگاه نیم‌قرن دستاوردهای دانشگاه علمی و کاربردی کشور"که 10 تا 13 مردادماه جاری در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است، شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار ازیر بلوچ افزود: مرکز علمی- کاربردی این منطقه با حضور در غرفه واحد استان سیستان و بلوچستان، آخرین دستاوردهای خود را به نمایش گذاشت.

محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور امید در مراسم افتتاح نمایشگاه در نشستی خبری گفت: نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه جامع علمی کاربردی، 10 تا 13 مردادماه با ارائه هزار و 200 دستاورد از مراکز مختلف این دانشگاه در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

وی افزود: در این نمایشگاه دستاوردهای 220 مرکز این دانشگاه از 29 استان کشور ارائه خواهد شد.

امید تأکید کرد: در این نمایشگاه 1200 دستاورد ارائه می‌شود که 86.5 درصد این دستاوردها مربوط به گروه صنعت، 9 درصد مربوط به گروه فرهنگ و هنر، 3 درصد مربوط به گروه کشاورزی و 1.5 درصد مربوط به گروه خدمات است.

امید گفت: در حاشیه این نمایشگاه، معرفی دوره‌های علمی کاربردی، بازارچه کارآفرینی و بستر ارتباط میان مراکز و صنایع مختلف برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: برگزاری این نمایشگاه نقش مهمی در معرفی فعالیت‌های این دانشگاه به عموم مردم خواهد داشت.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این دانشگاه امسال 25 مین سالگرد تأسیس خود را جشن خواهد گرفت برنامه‌های مختلفی از سال گذشته در این زمینه آغازشده و برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه نیز یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها در این حوزه به شمار می‌رود.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل