جدیرترین اخبار :
  • پیام مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت گراميداشت روز خبرنگار
  • نبض اقتصاد ۵ تریلیون دلاری هند در چابهار می‌زند
  • بندر چابهار، اهرمی برای ایجاد یک انقلاب تجاری در منطقه
  • هند: چابهار مسیری امن، ارزان و سریع برای دسترسی به آسیای میانه است
  • نشریه دیپلمات: بندر راهبردی چابهار ایران به انقلاب تجاری در منطقه منجر می‌شود
با مشارکت سازمان نوسازی مدارس و منطقه آزاد چابهار؛

مدرسه ۱۲ کلاسه روستای تیس چابهار افتتاح شد

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 1/03/10 | تعداد بازید :437
مدرسه ۱۲ کلاسه روستای تیس چابهار با اعتبار حدود ۹ میلیارد تومان و با حضور مهدی حسین‌زاده معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد، نصرالله ابراهیمی مسوول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار و جمعی از مسوولان فرهنگی و دانش‌آموزان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار به نقل از ایرنا این مجتمع آموزشی با زیربنای یکهزار و پنج متر مربع در سه طبقه با مشارکت اداره کل نوسازی مدارس و سازمان منطقه آزاد چابهار احداث شده است.
این مجتمع دارای چهار هزار و ۵۰۰ متر مربع حیاط و محوطه برای دانش‌آموزان است.

آبادانی کشور در گرو کسب علم و دانش

مهدی حسین‌زاده معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد کشور در این مراسم خطاب به دانش‌آموزان این مدرسه اظهار داشت: آینده کشورمان به دستان شما است، اینکه فردای ایران به چه شکل خواهد بود، و درنهایت موضوع مهم این است که در آینده کجای جهان قرار بگیریم به تلاش شما بستگی دارد.

وی تصریح کرد: شما دانش‌آموزان اگر اراده کنید، ایران به قله پیشرفت می‌رسد، اگر مشکلات و کمبودهایی وجود داشته تقصیر شما نیست  و اگر کمبود امکاناتی وجود داشته به دلیل کوتاهی‌های گذشته بوده است.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد بیان داشت: اگر تاکنون کم‌کاری‌هایی شده است، اما شما دانش‌آموزان تلاش کنید و برای نسل جدید، کم نگذارید.

وی ادامه داد: درس‌هایتان را به بهترین کیفیت بخوانید و تحصیل را ادامه دهید و از همین الان به دانشگاه‌های بزرگ کشور فکر کنید، دانشگاه‌های بزرگ کشور مشتاق حضور شما دانش‌آموزان هستند و برای تحقق این هدف روزشماری می‌کنند.

حسین‌زاده تاکید کرد: این سرزمین، آباد نخواهد شد مگر اینکه شماها اراده و عزم راسخی در راستای تحصیل علم و دانش داشته باشید.

 

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل