جدیرترین اخبار :
  • بازگشت اقتدار به مناطق آزاد با دستور ریاست محترم جمهور
  • جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی از اهداف ما است
  • عضو جدید هیات‌مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار منصوب شد
  • قانون مالیات بر ارزش افزوده برای مناطق آزاد اصلاح شود
  • پیشنهاد ایران برای استقرار دفتر تجاری بخش خصوصی هند در چابهار
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چابهار؛

نمایشگاه عکس اربعین در چابهار راه‌اندازی شد

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 0/07/13 | تعداد بازید :874
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد چابهار گفت: به مناسبت دهه آخر ماه صفر نمایشگاه عکس و نقاشی در گالری خانه فرهنگ و هنر کمالان منطقه آزاد چابهار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل منطقه آزاد چابهار نصیراحمد ملازهی افزود: حدود ۲۰ اثر عکس از عکاسان مطرح استان که از زائران پاکستانی در هنگام ورود به ایران از مرز میرجاوه ثبت و ضبط شده است در این نمایشگاه به نمایش درآمده است.

وی ادامه داد: همچنین حدود ۱۵ اثر نقاشی از آثار هنرمندان نقاش استان بوده که به صورت ترکیبی در این نمایشگاه در معرض دید علاقه مندان قرار دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: نمایشگاه عکس اربعین با همکاری کانون عکاسان استان و نقاشی با همکاری انجمن تجسمی استان در محل خانه فرهنگ و هنر کمالان دایر شده است.

به گفته ملازهی، باتوجه به تفاهم‌نامه‌ایی که سال ۹۷ بین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان و سازمان منطقه آزاد چابهار با هدف انجام فعالیت‌های‌های فرهنگی و هنری مشترک منعقد شده بود، این نمایشگاه با همکاری کانون عکاسان مستقل و انجمن هنرهای تجسمی استان با اداره کل فرهنگ و ارشاد منطقه آزاد چابهار با حضور معاون محترم فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان، فرمانده سپاه شهرستان و جمعی از مدیران شهرستان، هنرمندان و علاقه‌مندان افتتاح گردید.

نمایشگاه عکس و نقاشی اربعین تا پایان ماه صفر دایر بوده و بازدید از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ به طور رایگان برای عموم امکان پذیر است.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل