جدیرترین اخبار :
  • ورود لوازم خانگی کره ای به کلیه مناطق آزاد ممنوع است
  • بزرگراه چابهار کنارک طی چهار قطعه در حال احداث است
  • برگزاری دوره های آموزشی در مدرسه عالی و صنایع خلاق مکران منطقه آزاد چابهار
  • گام‌های هند برای عملیاتی شدن بندر چابهار
  • برگزاری دوره های آموزشی کارگاههای کوچک ، تحولات بزرگ در چابهار

افتخار آفرینی ساحلی بازان و فوتبالیست‌های تحت حمایت منطقه آزاد چابهار

ورزشی | تاریخ خبر : 0/06/31 | تعداد بازید :262
دو تیم فوتبال ساحلی سواحل مکُران و آکادمی فوتبال بلوچ چابهار که در روزهای اخیر در مسابقات کشوری و منطقه‌ای حضور دارند، تاکنون توانسته‌اند بازی‌های زیبا و پرگلی را داشته باشند.

به گزارش روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار تیم فوتبال ساحلی سواحل مکُران به مربیگری محمدجدگال از مربیان جوان و با تجربه در لیگ دسته یک کشور که در بندرگز استان گلستان در جریان است و با تیم‌های ملوان بندرگز، دهیاری ملاباشی یزد و فولاد هرمزگان همگروه است.

تیم فوتبال ساحلی سواحل مکُران منطقه آزاد چابهار با داشتن سعید پیرامون از ملی پوشان فوتبال ساحلی و مهرشاد آگور از بازیکنان توانمند این رشته از چابهار نقطه روشن و مثبتی است که باعث این دستاورد در این رویداد ورزشی شده است.

شکست تیم‌های فولاد هرمزگان با نتیجه ۴بر۲ با گلزنی سعید پیرامون، مهرشاد آگور و عقیل دهقان‌زاد و ملاباشی دهیاری یزد با نتیجه پرگل ۹بر۴ ازجمله دیدارهای این تیم بودند.

تیم فوتبال آکادمی بلوچ با هدایت فرهاد بلوچ از فوتبالیست‌های کشور و بنیانگذار آکادمی فوتبال در چابهار در گروه B مسابقات جوانان استان سيستان‌وبلوچستان که در ورزشگاه شهید ریگی درحال برگزاری است با تیم‌های منتخب نیکشهر، جوانان قصرقند و مسلم بار کنارک همگروه است تاکنون ۳ بازی بدون شکست و بدون گل خورده را در کارنامه خود داشته باشد.

تیم فوتبال آکادمی بلوچ چابهار توانسته ۳برصفر قصرقند، ۵برصفر منتخب نیکشهر و ۴برصفر مسلم بار کنارک را شکست دهد.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل