جدیرترین اخبار :
  • ورود لوازم خانگی کره ای به کلیه مناطق آزاد ممنوع است
  • بزرگراه چابهار کنارک طی چهار قطعه در حال احداث است
  • برگزاری دوره های آموزشی در مدرسه عالی و صنایع خلاق مکران منطقه آزاد چابهار
  • گام‌های هند برای عملیاتی شدن بندر چابهار
  • برگزاری دوره های آموزشی کارگاههای کوچک ، تحولات بزرگ در چابهار

تیم فوتبال ساحلی "سواحل مکران چابهار" عازم مسابقات لیگ دسته یک کشور شد

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 0/06/25 | تعداد بازید :602
تیم بزرگ‌سالان فوتبال ساحلی سواحل مکُران منطقه آزاد چابهار امروز (پنجشنبه) عازم مسابقات لیگ دسته یک کشور به میزبانی باشگاه ملوان بندرگز گلستان شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل منطقه آزاد چابهار محمد جدگال مربی تیم فوتبال ساحلی سواحل مکُران منطقه آزاد چابهار روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سازمان منطقه آزاد چابهار حامی تیم فوتبال ساحلی در این مسابقات است.

وی با بیان اینکه تمامی بازیکنان اعزامی بومی استان سیستان و بلوچستان هستند گفت: در این دوره از مسابقات "سعید پیرامون" بازیکن ملی پوش چابهاری نیز تیم را همراهی می‌کند.

مربی تیم فوتبال ساحلی منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه به امید پیروزی و رسیدن به لیگ برتر عازم این مسابقات شدیم اظهار داشت: لیگ یک امسال با اضافه شدن تیم‌های مطرح سال‌های نه چندان دور فوتبال ساحلی کشور از شرایط بسیار حساسی برخوردار است اما بازیکنان تیم سواحل مکُران چابهار بسیار با انگیزه بوده و از آمادگی خوبی برخوردار هستند.

جدگال ادامه داد: در این مسابقات ۱۵ بازیکن و سه نفر نیروی کادر ما را همراهی می‌کنند.

وی اضافه کرد: مسابقات لیگ دسته یک فوتبال ساحلی کشور به دلیل شرایط کرونا در سه گروه چهارتیمی به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود و تیم چابهار در گروه سوم به میزبانی بندر گز با تیم‌های ملوان بندرگز، دهیاری ملاباشی یزد و فولاد هرمزگان به رقابت خواهد پرداخت.

وی با بیان اینکه دور برگشت را هم پیش رو داریم گفت: این دور (رفت) مسابقات از روز شنبه ۲۷ شهریور تا سه‌شنبه ۳۰ شهریورماه جاری در ورزشگاه امام رضا (ع) بندر گز برگزار می‌شود.

دور برگشت مسابقات فوتبال ساحلی کشور از هشتم تا یازدهم مهرماه در استان هرمزگان برگزار می‌شود.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل