جدیرترین اخبار :
  • آغاز عملیات اجرایی ۷ پلنت پتروشیمی به دستور رییس جمهور در منطقه آزاد چابهار
  • دوشنبه‌های افتتاح "تدبیر و امید برای جهش تولید" در منطقه آزاد چابهار
  • عملیات اجرایی سه طرح اقتصادی و زیربنایی در منطقه آزاد چابهار آغاز شد
  • افتتاح 50 پروژه با ارزش 80 هزار میلیارد ریال در مناطق آزاد
  • برخورد با شبکه‌های زمین‌خواری در دستور کار منطقه آزاد چابهار است

دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور وارد چابهار شد

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 0/02/16 | تعداد بازید :196
مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با استقبال مدیرعامل منطقه آزاد، فرماندار و سایر مسوولان محلی وارد چابهار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل منطقه آزاد چابهار حمیدرضا مومنی که در نیمه ابتدایی فروردین‌ امسال به منطقه آزاد چابهار سفر کرده بود امروز (پنجشنبه) نیز برای بازدید از طرح‌های مختلف عمرانی، اجتماعی و گردشگری در قالب سفری ۲ روزه به منطقه آزاد چابهار سفر کرده تا روند پیشرفت پروژه‌ها را از نزدیک مورد ارزیابی و بررسی قرار دهد.

به گفته سخنگو و مدیر روابط عمومی و بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار، حمیدرضا مومنی در این سفر از پروژه‌ بزرگراه در حال احداث چابهار به کُنارک بازدید می‌کند.

حسام‌الدین یوسفی افزود: بازدید از پروژه‌های مجتمع خدماتی باهورزهی، واحد تولیدی آریا پروفیل، هتل بوم گردی دُربلوچ، مجتمع پرورشی گردشگری شترمرغ و طرح آبرسانی به روستای تیس ازجمله برنامه‌های دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور در بدو ورود به چابهار است.

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: بازدید از روند احداث ورزشگاه چهار هزار نفری کریکت و ساختمان مرکزی و همچنین واحد تولیدی «سپیدپلاست» و مجتمع تجاری از برنامه‌های مشاور رییس جمهوری خواهد بود.

وی ادامه داد: نشست شورای مدیران و جلسه با فعالان اقتصادی منطقه آزاد چابهار هم با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور، عبدالرحیم کُردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و سایر معاونان این مجموعه برگزار خواهد شد.

یوسفی بازدید از مرز ریمدان، مدارس روستایی، طرح‌های پتروشیمی و مرکز نوآوری را از دیگر برنامه‌های دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در سفر به چابهار اعلام کرد.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل