جدیرترین اخبار :
  • انعقاد توافقنامه همکاری های مشترک در جهت رفع مشکلات زیرساخت های برق ۳۴ روستای واقع در محدوده منطقه آزاد
  • سفر دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به روسیه
  • مجوز تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد به سراسر سیستان و بلوچستان صادر شد
  • گامی دیگر در راستای مسئولیت اجتماعی
  • مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با استاندار سیستان و بلوچستان دیدار کرد

تفاهم‌نامه نامه همکاری فی‌مابین منطقه آزاد چابهار و فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران

اقتصادی | تاریخ خبر : 99/11/06 | تعداد بازید :1394
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سازمان و فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران در خصوص توسعه زیرساخت‌های حوزه ورزش و جوانان با محوریت سواحل مکران تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش روابط و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار طاهره شهرکی افزود: در این تفاهم‌نامه که به امضای هاشم صیامی رئیس فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران رسیده مقرر شد سازمان منطقه آزاد چابهار با ایجاد آکادمی دوومیدانی، استعدادها و نخبه‌های مستعد استان سیستان‌وبلوچستان را شناسایی وجهت شرکت در عرصه‌های ملی و بین‌المللی مهیا نماید.

شهرکی اضافه کرد: همچنین منطقه آزاد چابهار در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، در راستای توسعه زیرساخت‌ها ورزش و جوانان، علاوه بر رونق اقتصادی، جلب مشارکت جامعه محلی، استعدادیابی و نخبه پروری جوانان و ورزشکاران مستعد را در اولویت برنامه‌های ورزشی خود قرار داده است.

وی تصریح کرد: توسعه ورزش‌های بومی محلی با محوریت سواحل مکران با مشارکت، تعامل و همگرایی وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون‌های مختلف ورزشی، اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان‌وبلوچستان و به‌ویژه منطقه آزاد چابهار در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری می‌باشد.

شایان‌ذکر است تفاهم‌نامه فدراسیون دوومیدانی کشور و منطقه آزاد چابهار علاوه بر ایجاد آکادمی دوومیدانی، برگزاری ماراتون بزرگ دوومیدانی چابهار نیز در تقویم و رویدادهای فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران قرارگرفته است.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل