جدیرترین اخبار :
  • تهیه "طرح جامع" زمینه‌ساز پیشرفت و آبادانی چابهار است
  • آغاز عملیات اجرایی ۷ پلنت پتروشیمی به دستور رییس جمهور در منطقه آزاد چابهار
  • دوشنبه‌های افتتاح "تدبیر و امید برای جهش تولید" در منطقه آزاد چابهار
  • عملیات اجرایی سه طرح اقتصادی و زیربنایی در منطقه آزاد چابهار آغاز شد
  • افتتاح 50 پروژه با ارزش 80 هزار میلیارد ریال در مناطق آزاد

معاون اول رییس جمهوری وارد چابهار شد

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 99/10/17 | تعداد بازید :521
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور در بدو ورود به چابهار مورد استقبال احمدعلی موهبتی استاندار سیستان‌وبلوچستان، عبدالرحیم کُردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، معین‌الدین سعیدی نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مقامات و شخصیت‌های استانی و شهرستان‌های چابهار و کنارک قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار، معاون استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار در حاشیه مراسم استقبال از دکتر جهانگیری در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: معاون اول رییس جمهوری در سفر ۲ روزه به سیستان و بلوچستان فاز نخست بندر صیادی تنگ را افتتاح و از شهر جدید تیس، مجتمع کشت و صنعت مکران، کارخانه‌های فولاد، شهرک پتروشیمی منطقه آزاد، حاشیه نشینی و طرح توسعه بندرشهیدبهشتی چابهار بازدید می‌کند.

رحمدل بامری افزود: دکتر جهانگیری در سفر به چابهار دستور آغاز عملیات سه پروژه در این بندر را صادر و در نشست توسعه سواحل مکران شرکت می‌کند.

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در ادامه این سفر ۲ روزه به سیستان و بلوچستان روز پنجشنبه با سفر به منطقه سیستان از طرح ۴۶ هزار هکتاری آبیاری با لوله به دشت سیستان بازدید و در نشست شورای اقتصاد مقاومتی این استان در فرمانداری زابل شرکت خواهد کرد.

بازدید از پارک علم و فناوری و حاشیه شهر زاهدان و حضور در نشست خیران، معتمدان و تشکل‌ها از دیگر برنامه‌های معاون اول رییس جمهوری در این سفر ۲ روزه خواهد بود.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل