جدیرترین اخبار :
  • پیام مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت گراميداشت روز خبرنگار
  • نبض اقتصاد ۵ تریلیون دلاری هند در چابهار می‌زند
  • بندر چابهار، اهرمی برای ایجاد یک انقلاب تجاری در منطقه
  • هند: چابهار مسیری امن، ارزان و سریع برای دسترسی به آسیای میانه است
  • نشریه دیپلمات: بندر راهبردی چابهار ایران به انقلاب تجاری در منطقه منجر می‌شود
ایفای نقش منطقه آزاد چابهار در مسئولیت اجتماعی جهت توسعه فضاهای آموزشی؛

بهره‌برداری از دبستان شش کلاسه امید ایران در چابهار

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 99/09/18 | تعداد بازید :1146
سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سازمان در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود جهت توسعه فضاهای آموزشی با مشارکت ظرفیت بخش‌های دولتی، مؤسسات مردم‌نهاد و خیرین مدرسه‌ساز به‌زودی دبستان شش کلاسه امید ایران در روستای رگیتی دهستان پیرسهراب بخش مرکزی شهرستان چابهار را مورد بهره‌برداری قرار می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار طاهره شهرکی با اعلام مطلب بالا افزود: این دبستان با متراژ ۵۴۰ مترمربع با مشارکت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان سیستان‌وبلوچستان، موسسه خیریه دست یاری به دشتیاری، موسسه مهر ماندگار و جمعی از خیرین مدرسه مدرسه‌ساز خارج از کشور ساخته‌شده است.

شهرکی تصریح کرد: این دبستان ازجمله مدارسی است که در فهرست مدارس در دست احداث جهادگر شهید حسین علیمرادی در نقاط محروم گنجانده‌شده بود که کار ساخت آن از سال ۹۷ آغاز شد و با بهره‌برداری آن ۲۵۰ نفر دانش‌آموز از این فضای آموزشی استفاده خواهند کرد.

وی ادامه داد: در این دبستان علاوه بر کلاس‌های درس، آزمایشگاه، نمازخانه، کتابخانه و دفتر ویژه کادر آموزشی به‌صورت مستقل پیش‌بینی‌شده است.

گفتنی است سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود در بخش‌های توسعه فضاهای ورزشی، فرهنگی، توسعه، تجهیز و تأمین بخش بهداشت و درمان و همچنین توانمندسازی جوامع محلی در شهرستان‌های چابهار، کنارک و دشتیاری اهتمام ویژه‌ای ورزیده است.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل