جدیرترین اخبار :
  • پیام مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت گراميداشت روز خبرنگار
  • نبض اقتصاد ۵ تریلیون دلاری هند در چابهار می‌زند
  • بندر چابهار، اهرمی برای ایجاد یک انقلاب تجاری در منطقه
  • هند: چابهار مسیری امن، ارزان و سریع برای دسترسی به آسیای میانه است
  • نشریه دیپلمات: بندر راهبردی چابهار ایران به انقلاب تجاری در منطقه منجر می‌شود

فعالیت استارتاپ های حوزه شیلاتی مرکز رشد دانشگاه بین‌المللی چابهار آغاز شد

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 99/09/18 | تعداد بازید :1224
سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: تیم‌های استارتاپی و شتاب دهنده در حوزه شیلاتی با تمرکز بر صید و صیادی در بخش تحقیقات مرکز رشد این دانشگاه شروع به فعالیت کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه بین‌المللی چابهار، ناصر آبروش سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار به همراه محمد اکبر چاکرزهی عضو هیئت‌مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار، محسن علی گلشنی عضو هیئت‌مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار، سعید چلندری معاونت حمل‌ونقل و ترانزیت سازمان منطقه آزاد چابهار، منصور وحیدی فر مدیرکل دفتر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت هفته پژوهش از مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور چابهار بازدید کردند.

ناصر آبروش سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار اظهار داشت: فعالیت‌های شیلاتی به‌خصوص صید و صیادی از مهمترین مزیت شهرستان چابهار می‌باشند به همین منظور دانشگاه بین‌المللی چابهار بستر لازم جهت آموزش و مهارت‌آموزی به صیادان و علاقمندان به فعالیت شیلاتی را در مراکز رشد دانشگاه فراهم ساخته است.

وی افزود: بر اساس توافقات صورت گرفته بین دانشگاه بین‌المللی چابهار و مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور چابهار و حمایت‌های سازمان منطقه آزاد چابهار، مقرر شده است که دفتر آموزش و مهارت‌آموزی مباحث شیلاتی به صیادان و علاقمندان به فعالیت صید و صیادی در مرکز رشد دانشگاه بین‌المللی چابهار در بخش RND فعالیتش را بر مبنای توانمندسازی و نوآوری آغاز نماید.

سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار ادامه داد: تیم‌های تشکیل‌شده در مراکز رشد، استارتاپ ها و شتاب‌دهنده‌هایی خواهند بود که در حوزه صید و صیادی شهرستان چابهار به‌منظور توسعه اقتصادی کشور نقش مؤثری را ایفا خواهند کرد.

بنابراین گزارش در پایان بازدید از مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور چابهار، از ریاست محترم مرکز تحقیقات شیلاتی آب‌های دور چابهار بخاطر فعالیت‌های مفید و ارزنده‌ای که در مرکز تحقیقات شیلاتی داشتند تقدیر و تشکر بعمل آمد.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل