جدیرترین اخبار :
  • برگزاری آزمون جامع گردشگری در دانشگاه بین‌المللی چابهار
  • عمان به موافقتنامه چابهار افزوده می‌شود
  • شرکت دانش‌بنیان تولید سیمان و قطعات بتنی در دانشگاه بین‌المللی چابهار آغاز به‌کار کرد
  • چابهار، آسان‌ترین مسیر حمل کالا برای قزاقستان است
  • حضور داور بین المللی کریکت منطقه آزاد چابهار در کلاسهای ارتقای مربیگری در دبی

تعیین عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد تجاری - صنعتی چابهار

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 99/09/16 | تعداد بازید :1519
طی حکمی از سوی دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور عضو جدید هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد تجاری را تعیین کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار به نقل از فرینا، طی حکمی از سوی مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد عضو موظف هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار را تعیین کردند.

براساس این حکم، «عطاالله دادگر» به مدت سه سال به عنوان عضو موظف هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی چابهار منصوب شد.

در حکم مرتضی بانک آمده است:

نظر به پیشنهاد دبیرخانه و تصویب شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، موضوع تصویب نامه شماره 100724/ت58218ک مورخ 1399/09/08 کمیسیون موضوع اصل ۱۳۸ قانون اساسی، به موجب این ابلاغ به مدت سه سال به عنوان «عضو هیأت مدیره سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی چابهار» منصوب می شوید.

با عنایت به شرایط کنونی و فرمایشات مقام معظم رهبری حفظ الله تعالی علیه مبنی بر اهتمام در راستای جهش تولید، از جنابعالی انتظار می رود ضمن بهره مندی از ظرفیت های استراتژیک آن منطقه به منظور تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و گسترش و تسهیل تولید، صادرات و سرمایه گذاری و همچنین انتقال فناوری های پیشرفته، ارائه خدمات و تسهیلات مناسب در راستای حمایت از تولید داخلی و حضور فعال در بازارهای منطقه ای و جهانی، ضمن اتکال به ایزد متعال و تعامل و همکاری با سایر اعضای هیات مدیره زمینه تحقق اهداف مورد نظر را در منطقه فراهم آورید.

گفتنی است عطاالله دادگر معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد چابهار را در کارنامه کاری خود دارد.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل