جدیرترین اخبار :
  • چابهار یکی از قطب‌های بزرگ صنعتی و اقتصادی کشور خواهد شد
  • افزایش طرح‌های عمرانی منطقه آزاد چابهار طی هشت سال ۶۲ برابر شد
  • دانشگاه‌ها شتاب‌دهنده توسعه در سواحل مکران هستند
  • امسال کرونا ۳۰ میلیارد تومان به هتل‌داران چابهار خسارت زد
  • منطقه آزاد چابهار، ابراولویتی برای توسعه اقتصاد کشور
عضو کمیسیون عمران مجلس:

شهر فرودگاهی چابهار به اشتغال و اقتصاد استان کمک می کند

اقتصادی | تاریخ خبر : 99/06/29 | تعداد بازید :345
عضو کمیسیون عمران مجلس در رابطه با اشتغالزایی طرح شهرک فرودگاهی چابهار بیان کرد: چابهار، برای کسانی که می خواهند سرمایه گذاری کنند، می تواند بهترین نقطه باشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار اسماعیل حسین زهی، عضو کمیسیون عمران مجلس، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی برنا در رابطه با پروژه ساخت شهرک فرودگاهی چابهار گفت: چابهار تنها بندر اقیانوسی ایران است و از تحریم ها معاف است. در سنوات گذشته در رابطه با توسعه چابهار رسیدگی هایی انجام شده بود و پروژه ساخت شهرک، در مدت کوتاهی به نتیجه رسید و کار مشخص شد که اکنون در حال خاتمه است و انشاالله به بهره برداری می رسد.

او در رابطه با اهمیت اقتصادی این پروژه برای استان گفت: فرودگاه چابهار یکی از فرودگاه هایی است که برای استان می تواند درآمدزایی داشته باشد و برای توسعه منطقه ای با توجه به موقعیت جغرافیایی مهمی که دارد، اهمیت دارد.

حسین زهی افزود: چابهار بندر اقیانوسی است و نزدیکترین راه به کشورهای آسیای میانه است، با شهرک فرودگاهی چابهار رفت و آمد تجار تسهیل می یابد، و موجب سرمایه گذاری در استان می شود و از این فرودگاه هم می توان برای باربری استفاده کرد و هم برای مسافربری. قطعا استان به این فرودگاه نیاز دارد.

عضو کمیسیون عمران در رابطه با اشتغالزایی این طرح در استان بیان کرد: شهر فرودگاهی چابهار می تواند بهترین امکانات را داشته باشد برای کسانی که می خواهند سرمایه گذاری کنند. این طرح از لحاظ اشتغالزایی برای استان مفید است.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل