جدیرترین اخبار :
  • انعقاد توافقنامه همکاری های مشترک در جهت رفع مشکلات زیرساخت های برق ۳۴ روستای واقع در محدوده منطقه آزاد
  • سفر دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به روسیه
  • مجوز تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد به سراسر سیستان و بلوچستان صادر شد
  • گامی دیگر در راستای مسئولیت اجتماعی
  • مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با استاندار سیستان و بلوچستان دیدار کرد
استاندار سیستان وبلوچستان:

تکمیل فرودگاه بین‌المللی چابهار روند جذب گردشگر و سرمایه‌گذار را تسهیل می‌کند

اقتصادی | تاریخ خبر : 99/06/03 | تعداد بازید :1795
استاندار سیستان وبلوچستان گفت: تکمیل فرودگاه بین المللی چابهار در محدوده منطقه آزاد جذب گردشگر و سرمایه‌گذار را تسهیل می‌کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار احمدعلی موهبتی روز دوشنبه در بازدید از منطقه آزاد چابهار و در نشست با مدیرعامل این سازمان اظهارداشت: منطقه آزاد چابهار در سال‌های اخیر با مدیران خوب بومی و اجرای پروژه‌های مختلف توانسته رضایت مردم را جلب کند و زمانی مردم این منطقه را عامل تمام مشکلات می‌دانستند ولی هم‌اینک این نگاه عوض شده است.

وی گفت: سرمایه گذاری در فولاد، پتروشیمی و طرح‌های مختلف گاز و راه آهن می‌تواند اشتغال و توسعه را به همراه داشته باشد و در آینده نزدیک فرودگاه بین المللی چابهار نیز تکمیل می‌شود.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: انجام کار علمی و براساس سند و آمایش توسعه را به دنبال دارد و در آینده نیز خیلی از طرح‌ها تکمیل و بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه حوزه آموزشی و نیروی انسانی باید مورد توجه قرار گیرد، افزود:توسعه باید انسان محور باشد تا مردم محلی هم از آن بهره‌مند شوند.

موهبتی اظهارداشت: فعالیت‌های خیران در سطح استان سیستان وبلوچستان ۲۵ برابر شده و این خود به توسعه نیروی انسانی کمک می‌کند.

وی ادامه داد: ۲۲۸ هزار مترمربع فضای آموزشی با کمک خیران در سیستان و بلوچستان در حال ساخت است و می تواند بخشی از مسائل و مشکلات کمبود کلاس را حل کند.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: انتشار اخبار خوب، سرمایه گذاری در استان را بیشتر می‌کند و نیاز است رسانه‌ها به مقوله جذب سرمایه گذار بیشتر توجه کنند.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل