جدیرترین اخبار :
  • آزمون جامع دوره‌های گردشگری جمعه در چابهار برگزار می‌شود
  • دبیرستان دانا و توانا حائز سه رتبه برتر کنکور ۱۴۰۰ در چابهار شد
  • میراث منطقه آزاد چابهار برای ورزشکاران
  • آزمون نظام مهندسی در دانشگاه بین‌المللی چابهار برگزار می‌شود
  • فعالیت آموزشی دبیرستان دانا و توانای چابهار آغاز شد

برگزاری همایش تفاوتهای سرمایه داری و سرمایه گذاری درمنطقه آزادچابهار

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 96/08/22 | تعداد بازید :2215
همایش تفاوت های سرمایه داری و سرمایه گذاری به همت مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه بین المللی در منطقه آزاد چابهار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار، دبیر همایش تفاوت های سرمایه داری و سرمایه گذاری یکشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این همایش با هدف تبدیل سرمایه های راکد به سرمایه گذاری، آشنایی سرمایه گذاران با فناوری های جدید و تبدیل ایده ها به صنعت و تولید برگزار شده است.
عبدالغفور بادپا افزود: جوانان و نخبگانی که دارای ایده برای راه اندازی کسب و کار و ایجاد اشتغال هستند در این همایش شرکت کردند تا بتوانند در کارگاههای مختلف آموزشی ایده ها را تبدیل به صنعت و فناوری کنند.
وی بیان کرد: در دنیای امروز تنها پول و سرمایه نمی تواند سبب موفقیت شود، باید افراد سرمایه دار با تبدیل سرمایه به صنعت و فناوری در رونق اقتصادی هر منطقه و ایجاد اشتغال ایفای نقش کنند.
وی گفت: مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه بین المللی منطقه آزاد چابهار از 11 ایده ارائه شده در زمینه سرمایه گذاری، اجازه ارائه چهار ایده را در این همایش داد که مدیران آن کسب و کار خود را تشریح کردند تا تبدیل به سرمایه گذاری و اشتغال شوند.
دبیر همایش تفاوت های سرمایه داری و سرمایه گذاری ادامه داد: افراد باید از سرمایه گذاری سنتی فاصله گرفته و ایده های خود را در زمینه فناوری های جدید جلو ببرند تا سود کلان و اشتغال بیشتری ایجاد کنند.
بادپا با بیان اینکه برگزاری اینگونه همایش ها جوانان را به ایجاد کسب و کار و رفتن به دنبال ایده های برتر سوق می دهد، خاطرنشان کرد: باید به جامعه بگوییم ایجاد اشتغال فقط کار دولتی و پشت میز نشستن نیست.
به گزارش ایرنا در حاشیه این همایش کارگاه های بررسی مسائل و مشکلات شرکت مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه بین المللی منطقه آزاد چابهار، بررسی آخرین وضعیت تیم های استارتاپ رشد و ارائه راهکارها و برنامه های توسعه سرمایه گذاری نیز برگزار شد.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل