جدیرترین اخبار :
  • جشنواره تابستانی مونسون منطقه آزاد چابهار به کار خود پایان داد
  • امضای پروتکل همکاری میان مناطق آزاد انزلی، چابهار، منطقه ویژه اقتصادی لوتوس و فدراسیون انجمن های حمل و نقل هند
  • سومین کشتی حامل گندم داخلی به بندر چابهار رسید
  • پایان نمایشگاه صنایع‌دستی، سوغات و هدایای استان‌های مختلف کشور در منطقه آزاد چابهار
  • اعلام نفرات برتر جشنواره غذای منطقه آزاد چابهار

جزء خوانی قرآن کریم در منطقه آزاد چابهار به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 98/02/21 | تعداد بازید :514
رئیس اداره امور فرهنگی و مذهبی سازمان منطقه آزاد چابهار برنامه‌ها و مراسم فرهنگی در ماه مبارک رمضان را تشریح و از برگزاری مراسم جزء خوانی قرآن همراه با سخنرانی، مسابقات قرآن و حدیث در این ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار، "حجت‌الاسلام‌والمسلمین قاسم فاطمی مقدم" با اشاره به مطلب بالا افزود: امور مذهبی سازمان برای بهره‌برداری کارکنان، تجار و بازرگانان منطقه آزاد و عموم مردم چابهار از ماه مبارک رمضان برنامه‌های ویژه‌ای را تدارک دیده که از روز اول این ماه مبارک آغاز و تا پایان این ماه ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: در سه دهه ماه مبارک رمضان بعد از نماز مغرب در مسجد پیامبر اعظم (ص) منطقه آزاد چابهار مراسم سخنرانی برپا می‌شود.
رئیس اداره امور فرهنگی و مذهبی سازمان منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: در این ایام هرروز رأس ساعت 17.30 مراسم جزء خوانی قرآن کریم با حضور قاریان برگزارمی شود.
"فاطمی مقدم"اظهار داشت: همه‌شب مسابقات دانستنی‌های قرآن کریم و احادیث برای شرکت‌کنندگان برگزار و به 20 نفر از برندگان جوایزی اهداء می‌گردد.
رئیس اداره فرهنگی و مذهبی سازمان منطقه آزاد چابهار بیان کرد: اطعام شرکت‌کنندگان به ضیافت افطاری از دیگر برنامه‌های این مراسم روحانی است.
شایان‌ذکر است برای برگزاری این مراسم کارکنان امور فرهنگی، روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان، هیئت‌امنای مسجد پیامبر اعظم (ص)، تجار و بازرگانان همکاری دارند.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل