جدیرترین اخبار :
  • دومین شماره ویژه‌نامه نوروزی چهاربهار منتشر شد
  • رشد سرمایه‌گذاری و صادرات در کنار اطلاع‌رسانی قوی سه رویکرد مبتنی بر شعار سال در مناطق
  • افتتاح انبار لجستیکی چابهار با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور
  • 450 میلیارد ریال اعتبار صرف افزایش خدمات زیرساختی و رفاهی منطقه آزاد چابهار شد
  • ارتقاء زیرساخت‌های میزبانی مناطق آزاد در نوروز ۱۴۰۲ / تقدیر از ستاد اجرایی خدمات سفر چابهار
باهدف افزایش علاقه‌مندی و درک ملموس دانش آموزان از ریاضی برگزار می شود؛

همایش "طعم خوش ریاضی" توسط دانشگاه بین‌المللی و با حمایت منطقه آزاد چابهار

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 96/07/23 | تعداد بازید :2834
دبیر علمی اولین همایش استانی "طعم خوش ریاضی" گفت: این همایش باهدف افزایش علاقه‌مندی و درک ملموس دانش آموزان از ریاضی در زندگی و آشنایی با روش‌های آموزش ریاضی از طریق بازی با دو محور مسابقه برای دانش آموزان و کارگاه‌ها برای معلمان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار "ملوک خاتون بزرگزاده" افزود: برنامه‌های همایش به نحوی است که مخاطبان تمام دانش آموزان و معلمان می‌باشند.
وی اظهار داشت: در بخشی از این همایش دانش آموزان همراه با شور، هیجان و همفکری یکدیگر تلاش در حل مسئله می‌کنند که به‌نوعی آموزش کار تیمی است.
"بزرگزاده" اضافه کرد: کارگاه‌های آموزش ریاضی با روش بازی و معما برای معلمان بخش دیگری از همایش است که با حضور "دکتر مجید میرزا وزیری" مدرس و هیئت‌علمی دانشگاه فردوسی مشهد برگزارمی شود.
ایشان در ادامه عنوان کردن: استقبال معلمان و دانش آموزان از برنامه‌های همایش خیلی خوب بوده و تاکنون حدود ۴۵۰ تیم سه نفره از دانش آموزان برای مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند.
شایان‌ذکر است این همایش از تاریخ ۲۵ تا ۲۸ مهرماه جاری در دانشگاه بین‌المللی چابهار، با مشارکت سازمان منطقه آزاد چابهار، دانشگاه فردوسی مشهد، آموزش‌وپرورش شهرستان چابهار در سالن ورزشی ورنای منطقه برگزار می‌شود.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل