جدیرترین اخبار :
  • سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات و تحول اداری منصوب شد
  • احتمال امضای توافق تجارت ترجیحی ایران و ازبکستان| چابهار؛ پل ترانزیتی شمال‌جنوب
  • تخصیص ۷۰ میلیارد ریال جهت بهبود بخش سرمایشی بیمارستان امام علی علیه السلام چابهار
  • فرصت طلایی همکاری های مشترک با عمان ریل گذاری شده است
  • مشاور و سرپرست مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منصوب شد
نتایج فینال تورنمنت بوکس چابهار؛

قهرمانی تیم منطقه آزاد چابهار با کسب 10 مدال در جام مکران

اقتصادی | تاریخ خبر : 97/12/08 | تعداد بازید :3133
فینال مسابقات بین المللی بوکس چابهار از ساعت 17 روز چهارشنبه در سالن دو هزار نفری ورنا منطقه آزاد چابهار برگزار شد که تیم منطقه آزاد چابهار با کسب 4 مدال طلا، 2 نقره و 4 مدال برنز به مقام قهرمانی این تورنمنت رسید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار آیین اهدای مدال و حکم قهرمانی به مدال آوران از ساعت 20 با حضور حسین ثوری رییس فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی، باسام غانم ناظر کنفدراسیون بوکس آسیا و محمد اکبر چاکرزهی معاون امور فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار برگزار شد و مدال طلا به نفر اول، مدال نقره به نفر دوم و مدال برنز به طور مشترک به نفرات سوم هر وزن اهدا شد.
پس از تیم منطقه آزاد چابهار، تیم هند نیز با یک مدال طلا، 5 نقره و 2 برنز، در مجموع 19 امتیاز کسب کرد و به مقام دوم این رقابت ها رسید و تیم سورریه با دریافت 3 مدال طلا و یک برنز 23 امتیاز کسب کرد و مقام سوم این جام را از آن خود کرد.
نتایج مبارزات فینال به شرح زیر است:
«امید احمدی صفا» از تیم منطقه آزاد چابهار در وزن 52 کیلوگرم «پراساد» هندی را شکست داد و قهرمانی این وزن را از آن خود کرد.
«دانیال شه بخش» از تیم اول سیستان و بلوچستان توانست «مانیش کوشیک» هندی را مغلوب و عنوان قهرمانی وزن 60 کیلوگرم را بدست آورد.
«دپاک» از هند و «کالژانوف» از قزاقستان به ترتیب در وزن های 49 و 56 کیلوگرم حریفان خود «جعفر ناصری» و «سجاد محمدپور» هر دو از تیم منطقه آزاد چابهار را شکست دادند و قهرمانی این وزن ها را از آن خود کردند.
مسلم مقصودی» از تیم منطقه آزاد چابهار در وزن 64 کیلوگرم با غلبه بر «باقر فرجی» بوکسور تیم امید جمهوری اسلامی ایران قهرمان این وزن شد.
«سجاد کاظم زاده» دیگر بوکسور تیم منطقه آزاد چابهار «دوریودخان سینگ» هندی را شکست داد و قهرمانی وزن 69 کیلوگرم این تورنومنت را به دست آورد.
در وزن 75 کیلوگرم «سینا صفدریان» از تیم امید جمهوری اسلامی ایران مبارزه را به «احمد قصون» سوری واگذار کرد و قهرمانی این وزن از آن بوکسور سوریه شد.
«حسین دانشور» ملی پوش تیم منطقه آزاد چابهار «کیوان صفری» از تیم امید جمهوری اسلامی ایران را شکست داد و با کسب عنوان قهرمانی وزن 81 کیلوگرم، چهارمین مدال طلای این تورنومنت بین المللی را کسب و قهرمانی تیم منطقه آزاد چابهار در جام مکران را قطعی کرد.
«علاالدین قصون» از سوریه در وزن 91 کیلوگرم با شکست «سانجیت» هندی قهرمانی از وزن را بدست آورد.
«ساتیش کومار» از هند یه دلیل مصدومیت از مبارزه فینال +91 کیلوگرم انصراف داد و قهرمانی این وزن نصیب «محمد ملیاس» سوری شد.

 

گزارش تصویری

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل