جدیرترین اخبار :
  • "آموزش" نخستین گام کوچ بیکاری از سواحل مکُران
  • «سعید محمد» به عنوان دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور منصوب شد
  • افتخار آفرینی ساحلی بازان و فوتبالیست‌های تحت حمایت منطقه آزاد چابهار
  • مسئول آموزش انجمن سینمای جوانان چابهار انتخابات شد
  • سفرنامه‌های معاصر بلوچستان 1351 تا 1380

حملات تروریستی ملت ایران را از حرکت در مسیر توسعه باز نخواهد داشت

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 97/11/24 | تعداد بازید :1379
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار حمله تروریستی به رزمندگان سپاه پاسداران را محکوم کرد؛

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل منطقه آزاد چابهار، عبدالرحیم کردی در پی حمله انتحاری چهارشنبه‌شب تروریست‌های تکفیری به اتوبوس حامل یگان‌های سپاه پاسداران و به شهادت رساندن تعدادی از رزمندگان این یگان، بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

انالله و انا الیه راجعون

حمله انتحاری تروریست‌های تکفیری به رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در استان سیستان و بلوچستان بار دیگر ناکامی و شکست دشمنان انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان داد و چهره واقعی دشمنان قسم‌خورده ملت ایران را که همزمان با این حمله تروریستی به برپایی نشست ضد ایرانی و استعمارگرایانه در لهستان اقدام کرده‌اند، برای ملت‌های آزاده جهان نمایان ساخت.

شکوه و عظمت انقلاب اسلامی که ملت ایران در هفته‌های گذشته جشن چهل‌سالگی آن را برپا کردند، خاری در چشمان دشمنان این ملت است. بی‌شک حمله تروریستی امروز آنان به رزمندگان و مدافعان مرزوبوم ایران اسلامی برخاسته از کینه‌توزی و برای تلافی مقاومت و پیروزی‌های ملت ایران در جنگ‌های سیاسی و اقتصادی علیه جمهوری اسلامی است که هر بار با شکست و ناکامی در این چهار دهه مواجه شده‌اند.

این حملات همچون دشمنی‌های گذشته علیه انقلاب اسلامی نه‌تنها ملت ایران را از حرکت به سمت پیشرفت و توسعه بازنمی‌دارد بلکه قدرت و اراده آنان را در مسیر انقلاب اسلامی قوت خواهد بخشید و خون شهیدان این کشور مایه آبیاری درخت تنومند انقلاب اسلامی خواهد بود. شهادت رزمندگان سپاه پاسداران در این حمله تروریستی را به خانواده‌های شهدا و هم‌وطنانمان در ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات را برای آنان خواهانیم.

عبدالرحیم کردی
رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل