جدیرترین اخبار :
  • آغاز عملیات اجرایی ۷ پلنت پتروشیمی به دستور رییس جمهور در منطقه آزاد چابهار
  • دوشنبه‌های افتتاح "تدبیر و امید برای جهش تولید" در منطقه آزاد چابهار
  • عملیات اجرایی سه طرح اقتصادی و زیربنایی در منطقه آزاد چابهار آغاز شد
  • افتتاح 50 پروژه با ارزش 80 هزار میلیارد ریال در مناطق آزاد
  • برخورد با شبکه‌های زمین‌خواری در دستور کار منطقه آزاد چابهار است

شورای رسانه در منطقه آزاد چابهار تشکیل می‌شود

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 97/05/19 | تعداد بازید :1110
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: به‌منظور بهره‌گیری همه‌جانبه از خبرنگاران و فعالین فضای مجازی در توسعه فکری و محتوایی منطقه آزاد چابهار، شورای رسانه در این منطقه تشکیل می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار به نقل از خبرگزاری تسنیم عبدالرحیم کردی در نشستی صمیمانه با خبرنگاران اظهار داشت: نقش رسانه کمتر از مدیریت و اجرا نیست؛ برای توسعه که از قضا چابهار نیاز مبرم به آن دارد نیاز به توسعه فکری، روانی و ذهنی همگام با توسعه میدانی است.

وی افزود: تلاش برای رشد، توسعه و آبادانی جمهوری اسلامی ایران از نقطه حساس چابهار که ظرفیتی ملی برای حضور در عرصه‌های بین‌المللی است امروز به دغدغه اصلی مدیران ارشد تبدیل شده و خبرنگاران ملزم به توسعه فکری در این منطقه هستند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: به‌منظور بهره‌گیری همه‌جانبه خبرنگاران و فعالین فضای مجازی در توسعه فکری و محتوایی، شورای رسانه در منطقه آزاد چابهار تشکیل می‌شود.

کردی ادامه داد: خبرنگاران و فعالین رسانه‌ای و فضای مجازی در این شورا به کمک منطقه آزاد چابهار در تولید محتوا و توسعه فکری منطقه خواهند آمد تا فضای رسانه‌ای و افکار عمومی ایران نسبت به چابهار و ظرفیت‌های منحصر به فرد اقتصادی، گردشگری و ... آن که حقا و انصافا در هیچ‌جای ایران نمود ندارد آگاه‌تر و پویا‌تر شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به تدوین مسئولیت‌های اجتماعی منطقه آزاد چابهار گفت: ما از دوسال قبل به‌صورت جدی درگیر مسئولیت‌های اجتماعی شدیم و با همکاری موسسه مطالعات اجتماعی دانشگاه تهران، مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌ها و سازمان منطقه آزاد چابهار را تدوین کردیم.

وی گفت: این مسئولیت‌ها که ما را ملزم می‌کند به توسعه محلی و شاخص‌های اجتماعی در شهر چابهار هم‌زمان با توسعه اقتصادی ادامه دهیم بسیار حائز اهمیت است؛ از خبرنگاران و فعالین رسانه‌ای می‌خواهم روی این مسئولیت در قالب شورای رسانه مانور ویژه‌ای دهند تا رشد و توسعه محلی چابهار با توسعه ملی آن همگام شود.

شایان ذکر است تشکیل شورای رسانه در منطقه آزاد چابهار و بهره‌گیری از توان خبرنگاران برای مشاورت و توسعه در چابهار به پیشنهاد و پیگیری خبرنگار تسنیم اجرایی می‌شود.

 

گزارش تصویری

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل