جدیرترین اخبار :
  • قانون مالیات بر ارزش افزوده برای مناطق آزاد اصلاح شود
  • پیشنهاد ایران برای استقرار دفتر تجاری بخش خصوصی هند در چابهار
  • با جامع نگری در دولت و نگاه ملی در مجلس، مناطق آزاد باید از دیوان سالاری رها شوند
  • افزایش همکاری‌ اقتصادی ایران و ارمنستان به تقویت روابط سیاسی منجر می‌شود
  • چابهار امن‌ترین مسیر دسترسی تجار کشورهای منطقه به بازارهای جهانی است
مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت منطقه چابهار:

زیربنای حرکت اقتصادی کشور توجه به مقوله دانش است

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 1/01/01 | تعداد بازید :711
مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت منطقه چابهار گفت: اگر می‌خواهیم در حوزه اقتصادی کشور پیشرفت خوبی رقم بخورد باید به تولیدات دانش‌بنیان توجه بیشتری داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به نقل ازایرنا، حجت الاسلام محمدجواد عبدالهی در آیین تحویل سال نو که در جوار مزار شهدای گمنام منطقه آزاد چابهار با حضور نصرالله ابراهیمی مسوول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار و رحمدل بامری معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان برگزار شد اظهار داشت: امسال که به شعار «تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» از جانب رهبر معظم انقلاب مزین شده است، مسیر ما را به طور واضح مشخص می‌کند.

 وی تصریح کرد: یکی از بزرگترین و مهم‌ترین قطب‌های جمهوری اسلامی در بحث تولید و اشتغال، سواحل مکُران خصوصا منطقه راهبردی چابهار است و امیدواریم زمینه کار در این خطه، دانش باشد.

مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت منطقه چابهار گفت: اگر بنا بر این است که هر حرکت اقتصادی را در این منطقه مِنهای دانش داشته باشیم به نقطه مطلوب دست پیدا نخواهیم کرد مگر اینکه زیربنای حرکت اقتصادی ما در حوزه‌های واردات، تولید و اشتغالزایی، توجه به مقوله دانش باشد.

حجت الاسلام عبدالهی افزود: اگر کارهای ما دانش‌بنیان باشد قطعا می‌توانیم در برابر تحریم‌های سخت‌تر هم مقاومت کنیم و بر مشکلات چیره شویم.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل