جدیرترین اخبار :
  • رشد سرمایه‌گذاری و صادرات در کنار اطلاع‌رسانی قوی سه رویکرد مبتنی بر شعار سال در مناطق
  • افتتاح انبار لجستیکی چابهار با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور
  • 450 میلیارد ریال اعتبار صرف افزایش خدمات زیرساختی و رفاهی منطقه آزاد چابهار شد
  • ارتقاء زیرساخت‌های میزبانی مناطق آزاد در نوروز ۱۴۰۲ / تقدیر از ستاد اجرایی خدمات سفر چابهار
  • نوروزگاه پیام آور شادی در نقاط مختلف سواحل مکران
مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت منطقه چابهار:

زیربنای حرکت اقتصادی کشور توجه به مقوله دانش است

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 1/01/01 | تعداد بازید :1620
مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت منطقه چابهار گفت: اگر می‌خواهیم در حوزه اقتصادی کشور پیشرفت خوبی رقم بخورد باید به تولیدات دانش‌بنیان توجه بیشتری داشته باشیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل به نقل ازایرنا، حجت الاسلام محمدجواد عبدالهی در آیین تحویل سال نو که در جوار مزار شهدای گمنام منطقه آزاد چابهار با حضور نصرالله ابراهیمی مسوول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار و رحمدل بامری معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان برگزار شد اظهار داشت: امسال که به شعار «تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» از جانب رهبر معظم انقلاب مزین شده است، مسیر ما را به طور واضح مشخص می‌کند.

 وی تصریح کرد: یکی از بزرگترین و مهم‌ترین قطب‌های جمهوری اسلامی در بحث تولید و اشتغال، سواحل مکُران خصوصا منطقه راهبردی چابهار است و امیدواریم زمینه کار در این خطه، دانش باشد.

مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت منطقه چابهار گفت: اگر بنا بر این است که هر حرکت اقتصادی را در این منطقه مِنهای دانش داشته باشیم به نقطه مطلوب دست پیدا نخواهیم کرد مگر اینکه زیربنای حرکت اقتصادی ما در حوزه‌های واردات، تولید و اشتغالزایی، توجه به مقوله دانش باشد.

حجت الاسلام عبدالهی افزود: اگر کارهای ما دانش‌بنیان باشد قطعا می‌توانیم در برابر تحریم‌های سخت‌تر هم مقاومت کنیم و بر مشکلات چیره شویم.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل