جدیرترین اخبار :
  • ورود لوازم خانگی کره ای به کلیه مناطق آزاد ممنوع است
  • بزرگراه چابهار کنارک طی چهار قطعه در حال احداث است
  • برگزاری دوره های آموزشی در مدرسه عالی و صنایع خلاق مکران منطقه آزاد چابهار
  • گام‌های هند برای عملیاتی شدن بندر چابهار
  • برگزاری دوره های آموزشی کارگاههای کوچک ، تحولات بزرگ در چابهار

آغاز نشست هفدهم نمایندگان فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان‌های مناطق آزاد کشور در قشم

گردشگری | تاریخ خبر : 97/09/13 | تعداد بازید :2154
گردهمایی معاونان و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان‌های مناطق آزاد کشور باهدف ارائه عملکرد سالانه و استفاده از تجربیات موفق هر منطقه آزاد در قشم آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد چابهار، این نشست از امروز ۱۳ آذر به مدت سه روز باهدف بررسی موضوعات گردشگری و میراث فرهنگی، سلامت و ورزش، فرهنگی و هنری، صنایع‌دستی و آموزش در هر منطقه آزاد کشور در سالن مرکز بین‌المللی رشد قشم آغاز شد.
ایجاد چهار کارگاه آموزشی با نگاه به موضوعات گردشگری، فرهنگی، هنری و اجتماعی، سلامت، ورزش و آموزش و توسعه صنایع فرهنگی خلاق در هر منطقه آزاد، آغازگر برنامه‌های نخست این نشست می‌باشد.
در ادامه برنامه نخستین روز از این نشست که بعدازظهر امروز شروع می‌شود، محمدرضا رستمی معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور به‌عنوان نخستین سخنران، اهمیت بررسی صنعت گردشگری را تبیین خواهد کرد و مدیران گردشگری و میراث فرهنگی، سلامت، ورزش و آموزش، فرهنگی، هنری و اجتماعی و صنایع فرهنگی و خلاق دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور هم در حوزه‌های مرتبط سخنرانی می‌کنند.
معرفی جشنواره بین‌المللی فرهنگی - هنری قرآنی و ضرورت ارائه برنامه بر اساس "بودجه‌ریزی مبتنی بر عملکرد" از دیگر موضوعات نخستین روز از هفدهمین نشست مشترک معاونان و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان‌های مناطق آزاد کشور در جزیره زیبای قشم است.
در آئین افتتاح این نشست علاوه بر نمایندگان مناطق آزاد هفتگانه کشور، مسئولان حوزه فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد هم حضور دارند.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل