جدیرترین اخبار :
  • بازگشت اقتدار به مناطق آزاد با دستور ریاست محترم جمهور
  • جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی از اهداف ما است
  • عضو جدید هیات‌مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار منصوب شد
  • قانون مالیات بر ارزش افزوده برای مناطق آزاد اصلاح شود
  • پیشنهاد ایران برای استقرار دفتر تجاری بخش خصوصی هند در چابهار

منطقه آزاد چابهار از 3 ملی پوش دوومیدانی استان حمایت می کند

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 97/06/06 | تعداد بازید :3402
مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: این سازمان در راستای مسئولیت اجتماعی و حمایت از توسعه ورزش از سه ملی پوش دوومیدانی سیستان و بلوچستان برای اعزام به رقابت های داخلی و خارجی حمایت می کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار حسام الدین یوسفی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: عبدالرحیم درزاده، امید امیریان و مهرداد اله زهی سه ملی پوش ورزش دو و میدانی هستند که مقام و رکوردهای شاخص ملی و بین المللی دارند و نیازمند حمایت بیشتر برای شرکت در مسابقات داخل و خارج کشور هستند.
مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: عبدالرحیم درزاده با 19 سال سن دارای 35 مقام کشوری دو میدانی و نائب قهرمان دو 800 متر آسیا در ژاپن، امید امیریان 18 ساله دارنده 20 مقام کشوری و مقام چهارمی مسابقات آسیایی دو 800 متر ژاپن است و مهرداد اله زهی نیز با 18 سال سن 20 مقام کشوری از جمله مقام قهرمان مسابقات دو و میدانی 800 متر کشور را داراست.
یوسفی ادامه داد: استعدادهای خوبی در زمینه دوومیدانی در بخش بمپور ایرانشهر و سایر نقاط استان وجود دارد که منطقه آزاد چابهار برای موفقیت این جوانان سخت کوش و کسب رتبه های بهتر و افتخار و مقام برتر حمایت های لازم را از قهرمانان این رشته انجام می دهد.
این در حالیست که برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی به نقل از عبدالرحیم درزاده ادعا کرده اند که وی به دلیل مشکلات مالی از ورزش دومیدانی کناره گیری می کند.
درزاده با صدور اطلاعیه ای ضمن رد این ادعا بر ماندگاری و تلاش در تیم ملی تاکید کرده است.
مدیر روابط عمومی منطقه آزاد چابهار گفت: علاوه بر ورزش دوومیدانی، فوتبال ساحلی، کریکت و موج سواری از ورزش های مورد حمایت منطقه آزاد چابهار هستند.
یوسفی تصریح کرد: منطقه آزاد چابهار تشکیل باشگاه اختصاصی دو و میدانی را نیر به‌ عهده گرفته تا با حمایت از این ورزشکاران گام بلندی برای افتخارآفرینی جوانان سخت کوش استان برداشته شود.
مدیر روابط عمومی منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه 80 درصد ملی پوشان ورزش کریکت از جوانان چابهار، نیکشهر و کنارک هستند، خاطرنشان کرد:
بسیاری از جوانان این منطقه علاقه خاصی به ورزش کریکت دارند.
وی با اشاره به ظرفیت چابهار برای برگزاری رقابت های آبی گفت: ساحل چابهار یکی از بهترین نقاط برای موج‌ سواری است که مورد تایید کارشناسان این رشته نیز قرار دارد.
یوسفی ادامه داد: منطقه آزاد چابهار اسپانسری عبدالرزاق بلوچی ملی‌ پوش موج ‌سوار اهل چابهار را برای شرکت در مسابقات جهانی موج ‌سواری در ژاپن که از 24 تا 31 شهریورماه در شهر تاهارا ژاپن برگزار می ‌شود، برعهده‌ گرفته است.
وی ایجاد اماکن ورزشی، حمایت از ورزشکاران برای اعزام به رقابت های بین المللی و داخلی و توسعه رشته های مختلف ورزشی مدال آور را از برنامه های مهم این منطقه آزاد در حوزه ورزش عنوان کرد.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل