جدیرترین اخبار :
  • «سعید محمد» به عنوان دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور منصوب شد
  • افتخار آفرینی ساحلی بازان و فوتبالیست‌های تحت حمایت منطقه آزاد چابهار
  • مسئول آموزش انجمن سینمای جوانان چابهار انتخابات شد
  • سفرنامه‌های معاصر بلوچستان 1351 تا 1380
  • چابهار پلی برای پیوستن به تجارت منطقه‌ای

بهره‌برداری و کلنگ زنی ۴ طرح تولیدی و تجاری به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در منطقه آزاد چابهار

اقتصادی | تاریخ خبر : 97/06/06 | تعداد بازید :1841
در پنجمین روز از هفته دولت با حضور "عبدالرحیم کردی" مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره، مدیران سازمان منطقه آزاد چابهار، "غلامرضا مجیدی" معاون استاندار و فرماندار ویژه و جمعی از مسئولین شهرستان چابهار ۲ طرح تولیدی و تجاری که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی احداث‌شده بودند به بهره‌برداری و کلنگ آغاز به کار ۲ طرح تولیدی، تجاری واداری در پیکره‌های صنعتی و سوم جنوبی به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار"غلامرضا پناه"معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان با تبریک هفته دولت به دولتمردان و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر، گفت: با راه‌اندازی دو طرح شامل واحد تولیدی "مکران فوم امیدی" درزمینهٔ تولید قیر و ایزوگام و شرکت کابل تجارت درزمینهٔ تولید انواع لباس‌های محلی جهت صادرات به کشورهای هدف با سرمایه‌گذاری ۳۹ میلیارد و ۵۸۰ میلیون ریالی توسط بخش خصوصی زمینه اشتغال مستقیم ۳۴ نفر فراهم شد.

پناه افزود: همچنین کلنگ آغاز به کار دو طرح تولیدی و درمانی با سرمایه بیش از ۴۳۳ میلیاردریالی و میزان اشتغالزایی مستقیم ۱۳ نفر به زمین زده شد.

وی اضافه کرد: طرح‌های که به این مناسبت کلنگ زنی شدند، شرکت‌های ساتراپ عزیزیه بلوچستان و رونمایی از یک کانکس سیار ویژه دندانپزشکی هستند.

شایان‌ذکر است کانکس سیار ویژه دندان‌پزشکی با همکاری مجمع خیرین سلامت شهرستان چابهار در راستای رسالت اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار جهت ارائه خدمات رایگان درمانی به روستاهای شهرستان چابهار اهداشده است.

 

گزارش تصویری

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل