جدیرترین اخبار :
  • هدایت بخشی از کشتی های کالاهای اساسی به بنادر شهید رجایی و چابهار
  • ساماندهی 1000 کارگاه سوزن دوزی در منطقه آزاد چابهار آغاز شد
  • مصوبات شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به تصویب هیات دولت رسید
  • چابهار باز هم با نقش کليدي خود، از تحريم‎هاي آمريكا معاف شد / امتياز ويژه آمريكا به افغانستان از دل ايران
  • معافیت بندر چابهار از تحریم ها به نفع اقتصاد افغانستان است
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار اعلام کرد؛

صندوق صید برای حمایت از جامعه صیادان چابهار و کنارک تشکیل می شود

اقتصادی | تاریخ خبر : 97/01/16 | تعداد بازید :1172
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از تشکیل صندوق صید با هدف حمایت از جامعه صیادان چابهار و کنارک توسط این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد چابهار عبدالرحیم کردی روز پنجشنبه در نشست مشترک مدیرکل شیلات استان سیستان و بلوچستان، مدیرعامل شرکت توسعه سرمایه گذاری منطقه آزاد چابهار و هیات مدیره اتحادیه صیادان چابهار و کنارک با تاکید بر حمایت همه جانبه سازمان منطقه آزاد چابهار از همه صیادان زحمتکش چابهار و کنارک گفت: این صندوق برای تنظیم دائمی بازار فروش صید و مدیریت منابع در راستای حمایت عملی از جامعه صیادان و اتحادیه صیادان چابهار و کنارک تشکیل می شود.

وی با اعلام تصویب قطعی تشکیل این صندوق در این نشست، این اقدام را زمینه ساز حضور قدرتمند اتحادیه صیادان و جامعه صیادان چابهار و کنارک در بازار صید ارزیابی کرد و افزود: در تداوم حمایت مستمر سازمان منطقه ازاد چابهار از جامعه صیادی چابهار و کنارک، سردخانه 4100تنی این سازمان برای نگهداری موقت صید این عزیزان در اختیار شرکت توسعه سرمایه گذاری منطقه آزاد چابهار و اتحادیه صیادان چابهار و کنارک قرار می گیرد.

به گفته رییس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد چابهار در همین راستا در این نشست مقرر شد شرکت توسعه سرمایه گذاری منطقه آزاد چابهار برای تنظیم بازار صید اقدام به خرید صید از صیادان چابهار و کنارک نماید.

براساس این گزارش در این نشست که برای بررسی مسایل و مشکلات صیادان چابهار و کنارک برگزار شد نمایندگان صیادان با تقدیر از اقدامات حمایتی سازمان منطقه آزاد چابهار در خصوص صید و صیادی، نقطه نظرهای خود را برای ارتقاء کیفیت خدمات و هماهنگی و همدلی هرچه بیشتر بین سازمان و صیادان مطرح کردند.

گفتنی است افزون بر 33 تعاونی صیادی که رکن اصلی اتحادیه صیادان چابهار و کنارک محسوب می شوند با عضویت در صندوق صید علاوه بر تامین منابع مورد نیاز خود برای توسعه بازار فروش صید شان در رونق و شکوفایی اقتصاد این منطقه از میهن اسلامی نیز سهیم می شوند.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل