جدیرترین اخبار :
  • آزمون جامع دوره‌های گردشگری جمعه در چابهار برگزار می‌شود
  • دبیرستان دانا و توانا حائز سه رتبه برتر کنکور ۱۴۰۰ در چابهار شد
  • میراث منطقه آزاد چابهار برای ورزشکاران
  • آزمون نظام مهندسی در دانشگاه بین‌المللی چابهار برگزار می‌شود
  • فعالیت آموزشی دبیرستان دانا و توانای چابهار آغاز شد

بازدید وزیر ورزش و جوانان از زمین فوتبال شهر مرزی پیشین شهرستان سرباز

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 97/01/12 | تعداد بازید :1976
وزیر ورزش و جوانان روز گذشته با حضور در شهر مرزی پیشین شهرستان سرباز از زمین فوتبال پوری و امکانات این مجموعه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار، "مسعود سلطانی فر" وزیر ورزش و جوانان به همراه "عبدالرحیم کردی" مدیر سازمان عامل منطقه آزاد چابهار در بدو ورود به شهر پیشین در محل شهادت سردار نورعلی شوشتری، محمد زاده و جمعی از شهروندان شهر پیشین از توابع شهرستان سرباز حاضر و به مقام شامخ شهدای والامقام ادای احترام و سپس از زمین فوتبال پوری این شهر بازدید کردند.

در ادامه بازدید سلطانی فر از نزدیک با جوانان و ورزشکاران به گفتگو پرداخت و در جریان مسائل و مشکلات ورزشی جوانان شهر پیشین قرار گرفت.

سلطانی فر در راستای حمایت وزارت ورزش و جوانان به‌عنوان نماینده دولت دوازدهم از مناطق کمتر توسعه‌یافته و محروم گفت: توسعه زیرساخت‌های ورزشی سیستان و بلوچستان اولویت اول وزارتخانه است.

وی همچنین در این خصوص گفت: به‌منظور بررسی قابلیت‌های ورزشی سیستان و بلوچستان و پیگیری مشکلات این حوزه در اولین فرصت تیمی از نمایندگان وزارت ورزش و جوانان به این استان اعزام خواهد نمود.

"عبدالرحیم کردی" مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار نیز ضمن تشکر از حضور وزیر ورزش و جوانان در استان سیستان و بلوچستان و شهر چابهار، ابراز امیدواری کرد که با تکیه‌بر توانمندی‌های بومی استان بتوان تحولی درخور و شأن ورزشی این منطقه ایجاد کرد.

وی گفت: امیدواریم که با حمایت وزارت ورزش و جوانان بتوانیم استعدادهای ورزشی این منطقه را بارور کرده و کمکی به رشد و توسعه ورزشی این منطقه مستعد انجام دهیم.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل