جدیرترین اخبار :
  • آزمون جامع دوره‌های گردشگری جمعه در چابهار برگزار می‌شود
  • دبیرستان دانا و توانا حائز سه رتبه برتر کنکور ۱۴۰۰ در چابهار شد
  • میراث منطقه آزاد چابهار برای ورزشکاران
  • آزمون نظام مهندسی در دانشگاه بین‌المللی چابهار برگزار می‌شود
  • فعالیت آموزشی دبیرستان دانا و توانای چابهار آغاز شد
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛

منطقه آزاد چابهار ظرفیت خوبی در توسعه و پیشرفت تمام امور را دارد

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 96/12/13 | تعداد بازید :3141
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی سیستان و بلوچستان گفت: منطقه آزاد چابهار با نگاه حمایتی خود در برگزاری مسابقات دانشجویان کشور، ثابت کرد ظرفیت خوبی در توسعه و پیشرفت تمام امور چه در سطوح ملی و بین‌المللی را دارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار "حبیب‌الله سالارزهی" در حاشیه پنجمین دوره مسابقات دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در رشته‌های تیراندازی ویژه دختران و والیبال ساحلی ویژه پسران، افزود: در سال ۹۷ زمینه برگزاری مسابقات جهانی را در این منطقه فراهم خواهیم کرد تا ضمن معرفی چابهار به هم‌وطنان بتوانیم در بخش توریست ورزشی برای جذب گردشگر در سطح فراتری اقدام نماییم.

وی در خصوص روند برگزاری این مسابقات در منطقه آزاد چابهار اظهار کرد: پنجمین دوره مسابقات دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی کشور در رشته‌های والیبال ساحلی ویژه پسران و تیراندازی ویژه دختران با ۱۸۰ نفر ورزشکار از ۲۵ استان کشور و ۲۰ تیم والیبال از ۲۰ استان و ۱۶ تیم تیرانداز از ۱۶ استان به همراه کادر فنی، داور، مربیان و سرپرستان مربوطه حضور داشتند.

ایشان با ابراز خرسندی از همت دانشگاه علمی کاربردی کشور و سازمان منطقه آزاد چابهار و همچنین پشتیبانی دانشگاه جامع واحد استان سیستان و بلوچستان گفت: با همکاری و مساعدت هیئت‌های تیراندازی و والیبال استان خوشبختانه مسابقات در سطح بالا و به‌خوبی برگزار شدند.

سالارزهی بیان کرد: در این مدت در کنار برنامه‌های ورزشی برنامه‌های خوبی را پیش‌بینی کردیم ازجمله بازدید از اماکن دیدنی، و تفریحی منطقه انجام شد.

وی ادامه داد: نکته بسیار مهمی که باید عرض کنم این است که در چابهار و استان سیستان و بلوچستان این اولین رویداد ملی است که در حوزه والیبال ساحلی و تیراندازی در این مقیاس گسترده برگزار شد و به بهانه برگزاری این مسابقه مجموعه ورزشی فضای باز والیبال ساحلی در محدوده اسکله تیس در آنجا انجام شد و بعد از اتمام مسابقات آن مجموعه ساحلی در اختیار شهروندان چابهاری و کسانی که علاقه‌مند به ورزش در فضای باز ساحلی می‌باشند، قرارمی گیرد.

او در خصوص مسابقات تیراندازی برای خواهران و برادران گفت: خوشبختانه با توجه به همکاری مشترک سازمان منطقه آزاد چابهار، دانشگاه دریانوردی، اداره ورزش و جوانان و هیئت‌های مربوطه راهی بازخواهد شد تا در سال‌های آینده شاهد گسترش امور گردشگری و برای پیشرفت و رونق منطقه کمک کنیم.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل