جدیرترین اخبار :
  • آزمون جامع دوره‌های گردشگری جمعه در چابهار برگزار می‌شود
  • دبیرستان دانا و توانا حائز سه رتبه برتر کنکور ۱۴۰۰ در چابهار شد
  • میراث منطقه آزاد چابهار برای ورزشکاران
  • آزمون نظام مهندسی در دانشگاه بین‌المللی چابهار برگزار می‌شود
  • فعالیت آموزشی دبیرستان دانا و توانای چابهار آغاز شد

دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد کشور وارد چابهار شد

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 0/02/16 | تعداد بازید :252
مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور با استقبال مدیرعامل منطقه آزاد، فرماندار و سایر مسوولان محلی وارد چابهار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل منطقه آزاد چابهار حمیدرضا مومنی که در نیمه ابتدایی فروردین‌ امسال به منطقه آزاد چابهار سفر کرده بود امروز (پنجشنبه) نیز برای بازدید از طرح‌های مختلف عمرانی، اجتماعی و گردشگری در قالب سفری ۲ روزه به منطقه آزاد چابهار سفر کرده تا روند پیشرفت پروژه‌ها را از نزدیک مورد ارزیابی و بررسی قرار دهد.

به گفته سخنگو و مدیر روابط عمومی و بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار، حمیدرضا مومنی در این سفر از پروژه‌ بزرگراه در حال احداث چابهار به کُنارک بازدید می‌کند.

حسام‌الدین یوسفی افزود: بازدید از پروژه‌های مجتمع خدماتی باهورزهی، واحد تولیدی آریا پروفیل، هتل بوم گردی دُربلوچ، مجتمع پرورشی گردشگری شترمرغ و طرح آبرسانی به روستای تیس ازجمله برنامه‌های دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور در بدو ورود به چابهار است.

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: بازدید از روند احداث ورزشگاه چهار هزار نفری کریکت و ساختمان مرکزی و همچنین واحد تولیدی «سپیدپلاست» و مجتمع تجاری از برنامه‌های مشاور رییس جمهوری خواهد بود.

وی ادامه داد: نشست شورای مدیران و جلسه با فعالان اقتصادی منطقه آزاد چابهار هم با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور، عبدالرحیم کُردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و سایر معاونان این مجموعه برگزار خواهد شد.

یوسفی بازدید از مرز ریمدان، مدارس روستایی، طرح‌های پتروشیمی و مرکز نوآوری را از دیگر برنامه‌های دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در سفر به چابهار اعلام کرد.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل