جدیرترین اخبار :
  • قانون مالیات بر ارزش افزوده برای مناطق آزاد اصلاح شود
  • پیشنهاد ایران برای استقرار دفتر تجاری بخش خصوصی هند در چابهار
  • با جامع نگری در دولت و نگاه ملی در مجلس، مناطق آزاد باید از دیوان سالاری رها شوند
  • افزایش همکاری‌ اقتصادی ایران و ارمنستان به تقویت روابط سیاسی منجر می‌شود
  • چابهار امن‌ترین مسیر دسترسی تجار کشورهای منطقه به بازارهای جهانی است

راه‌اندازی سامانه آموزش الکترونیک دانشگاه بین‌المللی چابهار

اخبار سازمان | تاریخ خبر : 99/01/16 | تعداد بازید :1703
سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و رعایت سلامت اساتید، دانشجویان و کارشناسان و به منظور جلوگیری از اختلال درنظام آموزشی و پیشرفت شاخص‌های علمی و پژوهشی دانشجویان و اساتید دانشگاه، سامانه آموزش الکترونیک در این مرکز راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار ناصر آبروش روزشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دانشگاه بین‌المللی چابهار بعنوان دانشگاه نسل چهارم همچنان پیشتاز در فناوری‌های نوین است لذا به همین منظور این سامانه می‌تواند از وقفه‌ به وجود آمده در تحصیل دانشجویان جلوگیری کند.

وی افزود: براساس برنامه ریزی انجام شده ظرفیت سامانه آموزش الکترونیک در مقاطع مختلف تحصیلی، به صورت غیرحضوری برای ۲۰۲ کلاس و هزار و ۸۰۰ کاربر در هفته است.

سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار گفت: این سامانه قابلیت دفاع کلیه پایان نامه ها و همچنین آموزش های آنلاین و ارتباطات بین المللی را دارد.

وی با اشاره به اینکه لینک سامانه آموزش الکترونیک دانشگاه به نشانی ، www.iuc.ac.ir است، خاطرنشان کرد: دانشگاه بین المللی چابهار دارای ۱۳ رشته در مقطع کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته و ۹ رشته در مقطع کارشناسی ارشد است.

سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار از دیگر ظرفیت های پایگاه دانشگاه کتابخانه آنلاین، سایت های پژوهشی، نشریات و برطرف کردن سایر نیازمندیهای دانشجویان ذکر داد.

آبروش ادامه داد: دانشجویانی که دسترسی به رایانه ندارند، می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه و با رعایت فاصله آموزش آنلاین خود را فراگیرند.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل