جدیرترین اخبار :
  • رونق تولید و اشتغال سرلوحه مدیران در منطقه آزاد چابهار است
  • تیس روستای تاریخی و مهم‌ترین بندر هخامنشیان در چابهار؛ پذیرای گردشگران نوروزی
  • چابهار مقصد اصلی گردشگران 22 استان در نوروز 98
  • نگاه کنفدراسیون آسیا به ایران تغییر خواهد کرد / بوکس ایران در حال پوست اندازی است
  • سومین چاپ راهنمای گردشگری منطقه آزاد چابهار منتشر شد
به همت منطقه آزاد چابهار؛

ترمینال فرودگاه بین‌المللی چابهار بازطراحی و مدرن‌سازی می‌شود

اقتصادی | تاریخ خبر : 97/05/20 | تعداد بازید :277
مدیرعامل شرکت توسعه تجارت منطقه آزاد چابهار گفت: به همت سازمان منطقه آزاد چابهار ترمینال فرودگاه بین‌المللی چابهار به‌طور کامل بازطراحی مدرن‌سازی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار فرزین حقدل در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه سیستان و بلوچستان اظهار کرد : ترمینال فرودگاه بین‌المللی چابهار اصلا درخور شهر استراتژیکی مثل چابهار نبود و زمانی که چند پرواز باهم تداخل داشت امکان خدمت‌رسانی به مسافران در سالن ترمینال و مدیریت به‌طور کامل مختل می‌شد.

وی افزود: با موافقت هیئت مدیره منطقه آزاد چابهار؛ شرکت توسعه تجارت که یکی‌از شرکت‌های زیرمجموعه سازمان منطقه آزاد چابهار است برای بازطراحی و مدرن‌سازی این ترمینال پیش قدم شده و ضمن موافقت نیروی هوایی که فرودگاه چابهار متعلق به آن‌هاست، کار را آغاز کرده است.

مدیرعامل شرکت توسعه تجارت منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: به‌ دلیل اینکه ما جای مناسبی برای پذیرایی از مسافران نداریم،بازطراحی و مدرن‌سازی کامل ترمینال سریعا ظرف 70 روزکاری با حداقل یک میلیاردتومان اعتبار از منابع منطقه آزاد چابهار انجام می‌شود.

حقدل گفت: فعالیت‌های پروازی و مسافری در این مدت به سالن نظامی فرودگاه منتقل می‌شود و علاوه‌بر آن یک سازه چادری هم در کنار سالن نظامی فرودگاه برای مسافران خروجی اختصاص می‌یابد.

وی تاکید کرد: منطقه آزاد چابهار مصمم به توسعه چابهار در راستای ماموریت‌های اقتصادی،گردشگری و ترانزیتی در نظر گرفته شده است؛ بازطراحی سالن فرودگاه بین‌المللی چابهار و تبدیل آن به یک سالن شیک و مدرن درخور بندر استراتژیک چابهار در راستای ماموریت‌های گردشگری منطقه آزاد چابهار است.

آرشیو اخبار

سامانه پیامکی و ایمیل