دوشنبه, 28 فروردين 1396 ساعت 12:01

برگزاری رقابت‌های جام کریکت سواحل مکران در چابهار

با آغاز سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مسابقات کریکت جام سواحل مکران با همکاری سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار و اداره ورزش و جوانان شهرستان‌های چابهار و کنارک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار این مسابقات از ابتدای سال ۹۶ با حضور ۹ تیم آغاز که تیم‌های خلیج چابهار و دشت کنارک با غلبه بر حریفان خود به فینال این دور از مسابقات راه یافتند.

برپایه همین گزارش در دیدار نهایی، تیم دشت کنارک با نتیجه ۱۷۵ بر ۱۷۳ تیم خلیج چابهار را مغلوب و به مقام قهرمانی این دوره دست‌یافت. همچنین تیم خلیج نایب‌قهرمان و تیم سازمان منطقه آزاد چابهار موفق به دریافت کاپ اخلاق گردید.

گفتنی است مراسم اختتامیه و اهدای جوایز این مسابقات با حضور مسئولان شهرستان‌های چابهار و کنارک در ورزشگاه اختصاصی و نیمه ساخته کریکت چابهار در سواحل پارک بهاران دریا بزرگ برگزار شد.

شایان‌ذکر است رشته ورزشی کریکت از جایگاه ویژه‌ای در بین ورزشکاران شهرستان‌های چابهار و کنارک برخوردار است به‌طوری‌که سرمربی و بیشترین اعضای تیم ملی کریکت کشورمان از این دو شهرستان بوده و تاکنون افتخارات زیادی در سطح ملی و بین‌المللی به ارمغان آورده‌اند.